Regal 1. H.20. JH.,
Stahlrohrgestell mit ergänzten Glasauflagen, 111 x 35 x 100 cm, Gebrauchsspuren, Rostschäden
Expert: Günther Minichreiter
23.07.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Regal 1. H.20. JH.,
Expert: Günther Minichreiter
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.07.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 12.07. - 23.07.2014 |